Sigortalı Taşımacılık

Pursaklar Nakliyatın garantisi altında Eşyalarınızın taşınma sırasında olası bir hasar alması durumunda, zarar görmesi hem sizin için hemde bizim açımızdan can sıkıcı bir durum olarak karşımıza çıkmasını istemiyoruz. Bu durum birçok ev taşıyan bir kişinin başına gelmiş olabilir. Pursaklar Evden eve nakliyat ve diğer hizmetlerde olduğu gibi bina içerisinde veya taşıma sırasında eşyalara gelebilecek ciddi bir zarar bize burada sigortalı taşımacılığın ne denli oldunugu gösterir. Evden eve nakliyat hizmetlerinin çağımız gereği bu zararları önlemek adına bir çok olanaklar sağlamaktadır. İste bu olanakların en başında sigortalı nakliyat gelmektedir.

Ankara pursaklar asansörlü nakliyat olarak yaptığımı bütün islerimizi her zaman profesyonel ekibimizle yapma hedefinde çalışmaktayız.

Pursaklar nakliyat sizler için taşıma öncesi ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz pursaklar nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınacak olan eşyalarınızı önceden analizi yapılarak size uygun taşıma şekli hazırlamış oluyoruz. Bu bağlamda ambalajlama ve ekipman kullanımını en iyi seviyede olmasını sağlıyoruz. Eşyalarınız için en iyi standart koşulları yerine getiren pursaklar nakliyat kaza gibi diğer risk durumlarının oluşabileceğini an be an düşünülerek anlaşmalı olarak çalıştığımız sigorta şirketleri ile sigorta kapsamında eşyalarınızı güvence altına aldırıyoruz.

Pursaklar Nakliyat Sigortalı Eşya Taşıma

Sigortalı nakliyat hizmetiyle nakliye sektöründe profesyonel ekip, bilgi ve tecrübeye sahip olan pursaklar nakliyat kısa zaman içerisinde tüm müşterilerimizin beğenisini kazanmış en iyi nakliyat şirketi olmaya aday gösterilmiş bir kurumsal firmadır. Pursaklar Nakliyat Eşyalarınızın %100 güvenliğini sağlayacak bakımından taşınması esnasında oluşabilecek herhangi bir hasar veya kayıp sonrasında kaybettiğiniz maddi ve manevi değerin ödenmesini size aynı şekilde geri getirilmesini sağlar. Pursaklar nakliyat olarak güvenli ve uygun nakliyat mutlu müşteri her zaman bizim için ön plandadır.

Pursaklar Evden eve nakliyat ile sigortalı nakliye konusunda anlaşma sağlanması durumunda poliçe düzenlenerek poliçe örneğinin bir tanesi size teslim edilmektedir. Bu konuda içiniz rahat olması dileği ile.